KONST / Litografier / Färglitografi 15418093
nr 1541 8093
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi, bildmått: 44x52 cm, yttermått inklusive ram: 67x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 maj 2023
kl 18:50:58
17/5 17:11:13
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg